Series
Ratings
65- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 1.5
GiantRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
My GirlRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5