Series
Ratings
177- Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0- Good GirlsRated ★ 5.0
- Good GirlsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0