Series
Ratings
42- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Black KnightRated ★ 1.5
- The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
- Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- The Silent SeaRated ★ 1.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
EmpireRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0