Series
Ratings
13
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.5
We Are Who We AreRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0