Series
Ratings
40- Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
- Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 3.5
- Better Call SaulRated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 1.0
- The Bear Season 2Rated ★ 3.5
- The Bear Season 1Rated ★ 3.0
- Killer Inside: The Mind of Aaron HernandezRated ★ 4.0
- SANCTUARYRated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 1.0
- Depp v HeardRated ★ 4.0
- Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
- EarthstormRated ★ 2.5
- Killer SallyRated ★ 4.0
- The Real Bling Ring: Hollywood HeistRated ★ 4.0
- Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 4.0
- How to Change Your MindRated ★ 3.5
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Wild Wild CountryRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5- Tiny CreaturesRated ★ 4.0