Titles you rated
Samurai ChamplooRated ★ 4.5- Captivated, by YouRated ★ 2.5
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
BARTENDER Glass of GodRated ★ 2.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- AdolescenceRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5- Love ScoutRated ★ 3.0
- Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 3.5