Series
Ratings
74- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- The Future Diary Season 1Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 5.0- KarmaRated ★ 3.0
- LTNSRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.5