Series
Ratings
155
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
나루토 2기Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us?Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Pandora HeartsRated ★ 4.0- Vampire in the GardenRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0- Love All PlayRated ★ 3.0
- Eye Love YouRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5