Titles you rated
ScreenRated ★ 0.5
Hello My TeacherRated ★ 2.5
One Fine DayRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 3.5- Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0