Titles you rated
- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5- American NightmareRated ★ 3.0
- The BequeathedRated ★ 3.0
- Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5

It's NightRated ★ 3.5- Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- PlutoRated ★ 4.5