Movies
Ratings
915
The Dragon Chronicles: The Maidens of Heavenly MountainRated ★ 2.5
The Great MagicianRated ★ 1.5
Cold War IIRated ★ 2.0
Love Me NotRated ★ 3.0
Over the BorderRated ★ 1.5
Bangkok DangerousRated ★ 1.0
The Warring StatesRated ★ 2.5- The TwinsRated ★ 1.0
A Better TomorrowRated ★ 2.0
AddictedRated ★ 2.0
The Lone RangerRated ★ 1.5- The Last RideRated ★ 1.5
The AssassinsRated ★ 2.0
The King's Case NoteRated ★ 1.5
Twilight GangstersRated ★ 3.5
Shadowless SwordRated ★ 0.5
Never to LoseRated ★ 1.5
The White Haired Witch of Lunar KingdomRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 3.0- Prisoners of the SunRated ★ 2.0