Series
Ratings
112- A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0
Blade of the ImmortalRated ★ 4.5- Extraordinary Season 1Rated ★ 4.0
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
- Resident EvilRated ★ 3.0
- Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
DeadwoodRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Raised by WolvesRated ★ 3.0
The Last ShipRated ★ 3.5- ContinuumRated ★ 3.0
ContinuumRated ★ 4.0