Titles you rated
- The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5

Black DogRated ★ 4.5
Good PartnerRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 1.0
- The Price of ConfessionRated ★ 2.0
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- TempestRated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- BloodhoundsRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0- Delightfully DeceitfulRated ★ 1.5
- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
- Melo MovieRated ★ 2.5
- Resident PlaybookRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Hyper KnifeRated ★ 2.5