Titles you rated
OblivionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
BurningRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The SandRated ★ 0.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 1.5
LeonRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 0.5
PredestinationRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Beautiful CreaturesRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 4.0