Series
Ratings
97- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Alien: EarthRated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 3.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 4.0
- Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
- 장도바리바리Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- WestworldRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5