Titles you rated
Lost in AustenRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Abnormal SummitRated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- Imjin War 1592Rated ★ 4.5
Kaleido StarRated ★ 4.0
The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 3.0
The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.5