Titles you rated
Fatal IntuitionRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
Triple 9Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5