Titles you rated
- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
DamoRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0