Series
Ratings
18
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0