Series
Ratings
34
The PacificRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 4.5
MaidsRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
- GypsyRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
ReignRated ★ 4.5
ReignRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 5.0
The ListenerRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0