Series
Ratings
28
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5