Movies
Ratings
282- Western SpaghettiRated ★ 5.0
- Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
Saint Young MenRated ★ 5.0- The Blue UmbrellaRated ★ 4.0
- Geri's GameRated ★ 3.5
- Get a Horse!Rated ★ 3.0
Tarzan IIRated ★ 4.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 4.0- Day & NightRated ★ 3.5
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 3.5
Return to Never LandRated ★ 3.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 2.5
La lunaRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0