Series
Ratings
208- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0- Andor Season 1Rated ★ 4.5
- The Book of Boba FettRated ★ 3.0
- One of Us Is Lying Season 1Rated ★ 3.0
BonesRated ★ 3.0
BonesRated ★ 3.5
BonesRated ★ 3.5
BonesRated ★ 3.5
BonesRated ★ 4.0- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5