Movies
Ratings
1157- The People UpstairsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5- BossRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Big DealRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5- VirusRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 5.0