Series
Ratings
22
Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 2.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 2.5- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5