Series
Ratings
73- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
- Doctor Who Season 2Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0- Agatha All AlongRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5- Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0- Heartstopper Season 3Rated ★ 2.5
BroadchurchRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 1.0
- Black Mirror Season 6Rated ★ 2.0
- Black MirrorRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.5
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5