Titles you rated
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Pending TrainRated ★ 3.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.5- Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.5
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodie Season 4Rated ★ 4.0
- K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 4.0
- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 4.0
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5- Light of My LionRated ★ 3.5
- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
War of MoneyRated ★ 4.0- WITCH WATCHRated ★ 4.0
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 3.5- Romantics AnonymousRated ★ 3.5