Series
Ratings
116- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Mask GirlRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0- Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5