Movies
Ratings
57
A MuseRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
21Rated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The StudentRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Ashes of TimeRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0