Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5