Series
Ratings
42
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0