Series
Ratings
153
Alien SamRated ★ 3.5
Cheongdamdong 111Rated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0- The Great Escape 2Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5- Hymn of DeathRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5
TemptedRated ★ 3.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.0
- Steal HeartRated ★ 3.5
Super RookieRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5