Series
Ratings
79- Wonder ManRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5