Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.5

7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0