Series
Ratings
289
Around 1/4Rated ★ 2.5- Nine PuzzleRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 3.5- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Killing EveRated ★ 2.5

The World of the MarriedRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Love Mix-Up!Rated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5- CheerRated ★ 3.5