Series
Ratings
30
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
JumongRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5