Series
Ratings
90- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5- Everything Sucks!Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0- Youn's KitchenRated ★ 3.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5