Series
Ratings
33
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.0
Saiyuki GaidenRated ★ 3.5
Saiyuki ReloadRated ★ 3.5
NANARated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0