Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Summer StrikeRated ★ 5.0

IljimaeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 5.0

Good DoctorRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0- The Good DetectiveRated ★ 5.0
Missing: The Other SideRated ★ 5.0- Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
- One Dollar LawyerRated ★ 5.0