Series
Ratings
79
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
24Rated ★ 3.5
Please Save My EarthRated ★ 3.5- A Virtuous BusinessRated ★ 3.5

Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0- Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 2.5- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
- The 8 ShowRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 2.5- Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
- Money GameRated ★ 3.5