Movies
Ratings
80
Perfect GameRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
21Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
As OneRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 2.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
TedRated ★ 3.0
Valentine's DayRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 1.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
ArgoRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0- Romantic DebtorsRated ★ 3.0

Secretly, GreatlyRated ★ 3.0