Series
Ratings
38
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Beyond the BarRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 1.5
StrangerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 3.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0