Series
Ratings
22- 72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 2.0
SeirenRated ★ 3.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0