Titles you rated
TremorsRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0