Series
Ratings
25- Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5- A Dance From AfarRated ★ 4.5
- Not PlayedRated ★ 5.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- PaybackRated ★ 4.0
- OasisRated ★ 4.0
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
- The Tuna and The DolphinRated ★ 2.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5- Frozen LoveRated ★ 4.5
Naked FiremanRated ★ 3.5- I Have A GoalRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0- Tracer Season 2Rated ★ 4.5
- Tracer Season 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0- AbyssRated ★ 3.0