Series
Ratings
65
VivantRated ★ 4.5- Hot SpotRated ★ 4.5
- Queen of VillainsRated ★ 4.0
- InfluenceRated ★ 3.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
ChimudondonRated ★ 3.0
Nanba MG5Rated ★ 4.0
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 3.0- He's ExpectingRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Diary of Our Days at the BreakwaterRated ★ 3.5
An Invisible CradleRated ★ 4.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
素直になれなくてRated ★ 4.0
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 4.0