Series
Ratings
13
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0- Super Rich in KoreaRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.0
- Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- The Orbital ChildrenRated ★ 2.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
- The Silent SeaRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.0- Invisible City Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0