Movies
Ratings
274
The WailingRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0- GuestRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0- The RIPRated ★ 2.5
- How It EndsRated ★ 1.5
- HumintRated ★ 3.0
- SiratRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 2.5- BrickRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- NowhereRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0- Love at First SightRated ★ 3.0