Series
Ratings
40- I Dol IRated ★ 4.5
- The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 1.5
- 남주서치Rated ★ 0.5
Blue BirthdayRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
High ClassRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.5
The World of My 17 Season 2Rated ★ 2.5- Friendly RivalryRated ★ 1.5

The World of My 17Rated ★ 2.5- Love ScoutRated ★ 3.0
- A Good Day to be a DogRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Her Private LifeRated ★ 2.5- 0교시는 인싸타임Rated ★ 3.5
Seasons of BlossomRated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5