Series
Ratings
40- WayneRated ★ 4.0
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 2.5- Can You Translate This Love?Rated ★ 1.5
- First LoveRated ★ 4.0
- The Future Diary Season 1Rated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Melo MovieRated ★ 2.0
- The Interest of LoveRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0- Midnight Horror StoryRated ★ 0.5